me-sa_kayis

ME-SA KAYIŞ RULMAN SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1994 yılından itibaren Kayış ve Rulmancılık sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalitesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

ME-SA KAYIŞ RULMAN SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşundan bu güne kadar uygun fiyat, kaliteli ürün, geniş ürün yelpazesi stoklarıyla, sevkiyat ve tecrübeli personeliyle titizlikle çalışarak hizmet verdiği sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Kaliteli ürün ve hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bir firma olarak en büyük gayemiz; nitelikli ürün yelpazesini firma bünyemizde bulundurmak ve siz değerli müşterilerimize bu doğrultuda en iyi hizmeti verebilmektir.

Bu amaçla izleyeceğimiz politikalar;

• Taahhütlerimizi en iyi şartlarda gerçekleştirmek için kaynaklarımızı günümüz teknolojisinin en yeni ve en modern olanaklarından yararlanarak geliştirmek

• Hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız kuruluşlarla şirket misyonmuza yönelik olarak bir uyum ve işbirliği içinde bulunarak 4 sürekli ve olumlu gelişmemizi gerçekleştirmek.

• Verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak.

• İş verimliliğini arttırarak maliyetlerimizi düşürmek ve bunu müşterilerimize yansıtmak.

•Yatırımlarımızda insanımızın, halkımızın ülkemizin gelişmesini hedeflemek ve her ortamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

• Geçmişte yaptığımız gibi gelecekte de çalışmalarımızı sadece kendi firmamız için değil siz değerli müşterilerimizinde daha kazançlı daha başıniı, işlere imza atmanız için devam edecektir.

Menu